Chati me i madh Shqiptar

Versioni me i pelqyer per te gjith eshte MIBBIT, kurse per ata qe deshirojne qe te dergojne foto permes Chat atehere klikoni THELOUNGE
Deshironi qe permes Chat te komunikoni me Kamere/Thirrje (Video/Call) klikoni ne Butonin Kiwi IRC

THELOUNGE

Deshiron qe te njihesh me dike? por duhet te dergosh foto apo video? atehere Thelounge eshte një nga platformat më të përdorura për momentin për tu lidhur në Shprehu Chat.

KIWIIRC

Deshiron qe te njihesh me dike? por deshiron se pari qe ta shohesh me Kamer apo te i'a degjosh Zerin? atehere KiwiIRC eshte nje mundesi per te u pare dhe folur me kamere!

Dardania Chat since 2002

Rreth nesh!

Chatohu eshte nje komunitet shqiptaresh online. Cdo dite na vizitojne rreth 3000 persona nga te gjitha moshat, marrin pjese per te bere shoqe e shoke te rinj, duke u argetuar sebashku dhe pse jo edhe per te gjetur shpirtin binjak. Njohje Interesante!

Deshiron dhe ti te marresh pjese ne komunitetin tone? Eshte shum e thjeshte! Nuk kerkohet asnje rregjistrim dhe eshte gjithcka falas! Mjafton vetem te zgjedhesh nje pseudonim ose emrin tend, dhe te futesh ne kanalin tone. Gjithashtu mund te perdoresh dhe Kameren ose te dergoni FOTO (lloj Whatsapp) !

Cfare pret? Hyr Tani dhe Chato me ne!

Chatohu.com

Eshte nje vend argetimi dhe njohje te reja online!

Takohu

Bisedoni, takohuni dhe ndertoni nje lidhje afatgjate.

Bisedo

Ne privat shkruani per endrrat tuaja dhe planet e juaja ne vazhdim.

Siguria

Te dhenat tuaja personale do te jene te mbrojtura.

Perdorues

Mijera persona na vizitojne per cdo dite dhe perdorin platformen Chatohu.

Video Call

Chatoni permes APP KIWI CHAT me Video Call.

Qëllimi ynë kryesor është të kemi një rrjet SHQIP ku mund të mblidhen të gjithë Shqiptarët nga të gjitha trojet tona Shqiptare dhe bashkëatdhetarët tanë të cilet janë anë e mbanë botës.

Pse Chatohu Network?

* Eshte nje chat shqip, ku mund te gjesh persona si ti.
* Eshte 100% Falas: Nuk kerkohet asnje regjistrim ose per te shpenzuar per dicka.
* Chato pa Rregjistrim: Mjafto te zgjedhesh nje pseudonim Dhome ku te do te futesh pa asnje rregjistrim ose shpenzim.
* Mund te flasesh si me te rinj po ashtu dhe sa mosha jote ose me te medhenj.
* Mund te vendosesh te perdoresh Kameren per te njohur dhe per te pare kush eshte ne krahun tjeter qe po te shkruan mund te navigosh me shum thjeshtesi nga cdo smartphone, ipad ose tablet, pa shkarkim aplikacionesh!

01

Chat me telefon

Chatohu Network ju mundeson nje lundrim dhe nje eksperienc te paimagjinueshme ne Komunikim si dhe ne Argetim! Provo Chatin qe esht kompatibel per cdo lloj paisje tani si: Android Smartphone / iOS / Desktop

Ndegjo kenge te paster Shqipe

Me poshte mund te klikoni se cfar deshironi qe te degjoni, apo shkarkoni mp3 Shqip.

Anglisht 2023

Close-up headphone with audio mixer in studio.

Na kontaktoni

Nese keni hasur probleme me anetare te stafit ose ndonje gje ju duket e padrejte?! Mos nguroni te na kontaktoni. Ju sigurojme qe problemi juaj do te shqyrtohet sa me shpejt te jete e mundur!

Nese keni probleme me kyqje, ju shfaqet Akill/Gline/Zline apo Kline.

Na kontaktoni ne email [email protected]

Office Location

  • Lorrach / Deutschland

Email Address

Phone Number

n/a